Firma Bilgileri

Hakkımızda

FİRMA PROFİLİ

Tülü İnşaat Kuruluşundan bugüne kadar aralıksız olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Faaliyet alanımız trafik mühendisliğini ilgilendiren bütün konularda her türlü tasarım, proje, danışmanlık, imalat ve montaj işlerini kapsamaktadır. Trafik güvenliği malzemeleri ve mühendislik hizmetleri, trafik etüt ve proje hizmetleri, reflektif trafik levhaları, reflektörlü yer butonları ve hız kesici rampalar, trafik emniyet konileri ve reflektif trafik yelekleri imalatları ve satışı; galvanizli saç ile alüminyum plaka ve lambirilerden tam reflektif trafik levhaları, otoyol bilgi ve standart trafik levhaları, levha taşıyıcı her türlü çelik konstrüksiyonları imalatı, yerlerine montaj işleri, etüt çalışmaları ve bütün trafik hizmetlerinin projelendirilmesi.

FİRMAMIZ

Trafik güvenliği sektöründe, yatay ve düşey trafik işaretlemeleri ve yan ürünleri imalatı ve satışında; deneyimli ve profesyonel kadrosu ile müşteri istek ve memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ürün ve hizmet sunmayı, teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli gelişmeyi, değişime ve gelişime açık yapısıyla her zaman sektörün öncüleri arasında olmayı kalite politikası olarak uygulamaktadır.

İMALAT STANDARTLARIMIZ

Uluslararası standartlar,Trafik kanunu ve bağlı yönetmeliklerle belirlenmiş esaslar, yönergeler ve standartlar, Karayolları Genel Müdürlüğü´nce yayınlanan işaretleme levhaları.

ÇALIŞMA POLİTİKAMIZ

Firmamızın bünyesinde trafik konusunda uzmanlaşmış mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz mevcuttur. Firmamız, uzman kadrosuyla işin tekniğine uygun olarak yapılmasını ve kalite kontrol sisteminin titizlikle uygulanmasını amaç edinmiştir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamız; trafik güvenliği sektöründe, yatay ve düşey trafik işaretlemeleri ve yan ürünleri imalatı ve satışında; deneyimli ve profesyonel kadrosu ile müşteri istek ve memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ürün ve hizmet sunmayı, teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli gelişmeyi, değişime ve gelişime açık yapısıyla her zaman sektörün öncüleri arasında olmayı kalite politikası olarak uygulamaktadır.